İnsan Kaynakları

ALTERNATİF BİR KARİYER ARAYANLARA...

Geçtiğimiz yıllarda ekonomideki hızlı gelişmeler ile neredeyse tüm sektörlerde iş hacimleri büyüdü. Bu durum kurumları, nakit akışlarını daha dengeli ve düzenli hale getirebilmek amacıyla alacak yönetimi uygulamalarına yönlendirdi. Bankalarda müşteri hizmetleri departmanlarının, reel sektör kurumlarında ise finans departmanlarının "boş zamanlarında" yaptıkları tahsilat aramaları Collections (Tahsilat) birimlerine dönüştü. Varlık Yönetim şirketleri ve Alternatif Çözümler gibi tahsilat hizmeti veren özelleşmiş kurumların da faaliyete girmesi ile Tahsilat faaliyeti başlı başına bir sektör haline geldi. Günümüzde Türkiye'de tahsilat sektörü, 20.000 civarında çalışanı ile her geçen gün büyüyen ve gelişen bir iş alanıdır.

Alternatif Çözümler, sektörlerinde lider finans ve reel sektör kuruluşlarına tahsilat destek hizmetleri veren yenilikçi ve dinamik bir kurumdur.

Alternatif Çözümler olarak Tahsilat Sektörü'ne genç ve nitelikli iş gücü kazandırmak temel hedeflerimizden biridir. Bu nedenle şirketimiz işe alımlarında yeni mezun ve/veya deneyimsiz personelleri önceliklendirmekte ve yoğun bir eğitim ve oryantasyon süreci ile yeni başlayan çalışanlarını desteklemektedir.

Alternatif Çözümlerde eğitim sürekli bir aktivitedir. Çalışanlarımız öğrenmeyi ve gelişimi daima destekleyen bir ortamda, düzenli olarak iş bilgilerini artırıcı ve motivasyonu yükselten eğitimler alırlar. Bu nedenle çalışanlarımız Alternatif Çözümleri iki kelime ile tanımlarlar: Okul ve Aile.

Siz de Alternatif Çözümler ailesi'nin bir parçası olarak gelecek vaadeden bir sektörde, hızla büyüyen bir organizasyonun parçası olmak ister misiniz?

Aktif iş ilanlarımızı Secret CV üzerinden aşağıdaki bağlantıyı izleyerek görüntüleyebilir ve online başvurabilirsiniz.

Size uygun bir ilan yok mu? Sorun değil. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine cv'nizi e-posta ile gönderebilir ve genel cv veritabanımıza kayıt olabilirsiniz. Deneyimlerinize uygun bir pozisyon oluştuğunda insan kaynakları ekibimiz sizlerle temasa geçecektir.

Alternatif Çözümler İnsan Kaynakları Departmanı